Hadera – M. Tel Aviv

Jedyne poniedziałkowe spotkanie w lidze izraelskiej ha’Al zostanie rozegrane pomiędzy Haderą, a M. Tel Aviv. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego spotkania są przejezdni.

Gospodarze to obecnie piąta drużyna w lidze. Jednak nie może być cały czas pewna gry w playoffach. Ponieważ przewaga nad siódmym zespołem wynosi zaledwie jeden punkt. Z pewnością w tym boju będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali sześć wygranych, raz zremisowali oraz dwukrotnie przegrywali.

M. Tel Aviv to aktualny lider ligi, a także główny faworyt do Mistrzostwa. Goście jest to zdecydowanie najlepsza drużyna w lidze, co potwierdza ligowa tabela. Mając osiemnaście punktów przewagi nad drugim zespołem w lidze. Patrząc na pojedynki wyjazdowe to zanotowali siedem wygranych oraz trzykrotnie remisowali.

Nie da się ukryć, że piłkarze M. Tel Aviv będą przeważać przez całe spotkanie. Przewyższają każdą drużynę w lidze i to wyraźnie. Trzeba podkreślić, ze we wszystkich elementach są znacznie lepsi od rywali. Gospodarze jak wygrywają ostatnie mecze to i tak tracą regularnie bramki. A trzeba przyznać, że przejezdni mają kim straszyć. Z pewnością od pierwszej minuty zagrają Atat, Atzili, Ofoedu, Peretz czy Shechter.

Pierwszy pojedynek zakończył się wygraną ekipy M. Tel Aviv 4-0. I spokojnie przejezdni nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Basahsehir – Kasimpasa

Jedno z poniedziałkowych spotkań w lidze tureckiej zostanie rozegrane pomiędzy Basehsehirem, a Kasimpasą. Gospodarze to obecny lider ligi z dorobkiem trzydziestu ośmiu punktów. Celem tego zespołu widać, że jest wywalczenie prawa gry w europejskich pucharach. Z pewnością gospodarze będą chcieli wykorzystać atut gry na własnym obiekcie, gdzie to zanotowali pięć wygranych, dwukrotnie remisowali oraz raz przegrali.

Warto jest podkreślić bilans bramkowy podczas tych pojedynków 13:4. Z pewnością mają kim straszyć swoich rywali. Od pierwszej minuty z pewnością zagrają Robinho czy też Visca. Doświadczony Brazylijczyk, mimo swoich lat jest pewnym punktem swojej drużyny. Robinho strzelił osiem bramek.

Kasimpasa to obecnie siódma drużyna. Strata do czwartej ekipy wynosi zaledwie dwa punkty. Stratę mogą odrobić spokojnie, ale na pewno muszą lepiej grać niż w ostatnich pojedynkach. Jedna wygrana w pięciu pojedynkach jest tego najlepszym dowodem. A do tego spotkania nie przystąpią w zbyt dobrych nastrojach, ponieważ przed tygodniem przegrali z Rizesporem 1-0.

Jeżeli idzie o pojedynki wyjazdowe to zanotowali po trzy wygrane i przegrane, a także dwukrotnie remisowali. Gra tego zespołu polega na Diagne. Zdecydowaną większość piłek jest kierowana do tego zawodnika. Jak zobaczymy na mecze bezpośrednie to przemawiają one za gospodarzami. I w tym meczu nieznacznym faworytem tego boju jest drużyna Basahsehir.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Hadera – M. Tel Aviv 2 1.32 Forbet
Basahsehir – Kasimpasa 1 1.50 Forbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPewniaki z piłki nożnej na niedzielę 27 stycznia
Następny artykułTypy na wtorek 29 stycznia z piłki nożnej
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.