Manchester United – Brighton

Czerwone Diabły po Zzwoleniu Jose Mourinho zaczynają grać na swoi poziomie. Ostatnia wygrana nad Tottenhamem tylko to potwierdziła, a dodatkowo na pewno dała jeszcze większa pewność siebie dla piłkarzy tego zespołu. Manchester gra wreszcie na takim poziomie jak każdy od nich oczekuje. Potencjał jaki posiadają w pełni jest wykorzystywany i jeszcze cały czas walczą o wskoczenie do TOP 4. Szanse na to są, ponieważ o czwartej drużyny tracą sześć punktów. Patrząc na to, że do końca sezonu pozostała jeszcze duża ilość spotkań spokojnie jest do odrobienia. Jednak na pewno w takich pojedynkach jak te muszą wygrywać i to bez żadnych problemów.

Brighton jest to może dosyć niewygodny rywal, ale na wyjazdach ta drużyna gra bardzo słabo. Ponieważ zanotowali do tej pory poza własnym obiektem po dwie wygrane i remisy, a także siedmiokrotnie do domu wracali bez chociażby jednego punktu. Z pewnością dobrze wiedzą jak wymaganym zespołem są Czerwone Diabły. W związku z tym można być pewnym, że goście będą nastawieni na defensywę, a swoich szans z pewnością będą szukać z kontry i stałych fragmentów gry. Jednak można być pewnym, że ciężkie będzie to do zrealizowania, bowiem można być pewnym, że gospodarze będą dyktować swój styl gry.

Liverpool – Crystal Palace

Trzeba powiedzieć, że te spotkanie ma tylko jednego faworyta. Jest im drużyna The Reds, która nie powinna mieć żadnych problemów z wygraną. Można śmiało powiedzieć, że jest to pojedynek Dawida z Goliatem. Liverpool cały czas walczy o Mistrzostwo Anglii. Jeżeli podopieczni Kloppa chcą osiągnąć ten sukces taki mecz jak ten muszą wygrać. Widać, że otrząsnęli się po porażce z Manchestrem City, ponieważ już w kolejnym meczu ligowym ograli i to na wyjeździe z Brighton. Nie da się ukryć, że od pierwszej minuty gospodarze będą chcieli narzucić swój styl gry. Mozliwści na pewno ku temu mają i to spore. Potencjał, doświadczenie, a do tego gra na własnym obiekcie są to niektóre atuty przemawiające za tym zespołem. Kadrowo również znacznie mocniejsi są tutaj gospodarze, którzy w swoich szeregach mają takich piłkarzy jak Salah, Firmino czy Mane. Można być pewnym, że Ci zawodnicy sprawią ogromne problemy dla gospodarzy.

Crystal Palace to ekipa, która znajduję się po drugiej stronie ligowej tabeli, a także gra o inne cele. Z pewnością do końca sezonu będą walczyć o pozycje dające utrzymanie się w lidze, ponieważ przewaga zaledwie czterech punktów nad strefą spadkową najlepiej to potwierdza. Jak zobaczymy na wyniki spotkań wyjazdowych to zanotowali do tej pory cztery wygrane, raz zremisowali oraz sześciokrotnie ponosili porażkę. Jak zobaczymy na grę tego zespołu to można powiedzieć, że grają w kratkę. Są wstanie wygrać z Manchesterem City, ale z drugiej strony przegrywają z West Ham czy Brighton. Można być pewnym, że będą chcieli postraszyć gospodarzy, ale ciężko będzie dla nich nawiązać walkę tutaj z rywalami.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Manchester United – Brighton 1 1.30 LvBet
Liverpool – Crystal Palace Liverpool-1.5 1.44            LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z Euroligi na piątek 18 stycznia
Następny artykułTyp dnia Juventus vs Chievo – poniedziałek (21 stycznia)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.