Praga – Liberec

Jedyne czwartkowe spotkanie w czeskiej lidze siatkówki zostanie rozegrane pomiędzy Pragą, a Libercem. Faworyt tego pojedynku jest tylko jeden są nim przejezdni i powinni swój pojedynek wygrać bez najmniejszych problemów. Obie drużyny dzieli spora różnica co zresztą potwierdza tabela. Gospodarze zajmują dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem piętnastu punktów. Przegrali trzy ostatnie boje i to z ekipami słabszymi od Liberec.

Przejezdni walczą można powiedzieć o drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej. Ponieważ przewaga nad trzecim zespołem wynosi zaledwie jeden punkt. Myśląc o wysokich miejscach na pewno takie pojedynki muszą wygrywać i to bardzo pewnie. Możliwości ku temu mają, co zresztą widoczne było w ostatnich spotkaniach. Wygrali pięć pojedynków, w których stracili tylko jednego seta!

Mozna – Busto Atsizio

Jedyny czwartkowy pojedynek we włoskiej Seria A kobiet w siatkówce zostanie rozegrane pomiędzy zespołami Monzą, a Arsizio. Faworytami tego pojedynku są gospodynie. Po pierwsze są w gazie wygrały pięć ostatnich pojedynków. Dodatkowo rozegrają te mecz na własnej hali, gdzie to zanotowali cztery wygrane oraz dwukrotnie ponosili porażkę.

Siatkarki Busto nie są w najlepszej swojej dyspozycji. Z pewnością będą chciały się przełamać, ale nie będzie to takie łatwe. Ponieważ w czterech ostatnich meczach ligowych nie zanotowały żadnej wygranej, gdzie to kolejno musiały uznać wyższość Novary, Casalmaggiore, Conegliano oraz Bergamo. Owszem nie były to łatwe rywali, ale również i czeka ich trudna przeprawa w tym boju.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Praga – Liberec Liberec-1.5 1.45 Fortuna
Mozna – Busto Atsizio 1 1.40 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów