ONICO – Asseco

Chyba nikt się nie spodziewał, że Asseco tak słabo będzie spisywać się w tym sezonie. Owszem drużyna z Rzeszowa wygrała trzy ostatnie batalie. Okazywali się lepsi od zespołów z Bydgoszczy, Lubina oraz Radomia. Lecz trzeba przyznać, że ciężko będzie im dołożyć kolejną wygraną. Owszem nastroje w zespole z Podkarpacia się poprawiły, ale nie jest to na tyle mocna obecnie drużyna, żeby byłaby wstanie pokonać ONICO.

Ekipa prowadzona przez Antigę jest niezwykle mocna. A do tego mają w składzie Barka Kurka, który jest pewnym punktem drużyny. Po dołączaniu Bartka, Onico jeszcze bardziej zyskało na sile. I to widać w każdym spotkaniu. Podopieczni Antigi cały czas walczą o drugie miejsce i tym samym pewną pozycję w playoffach. Za wszelką cenę chcą uniknąć baraży, a przewaga nad JSW wynosi zaledwie jeden punkt.

Perugia – Lube Civitanova

Ten pojedynek można nazwać jako hit siedemnastej kolejki włoskiej Seria A1 w siatkówce. Nieznacznymi faworytami tego pojedynku są gospodarze, ale można być pewnym, że Lube łatwo skóry nie sprzeda. Są to czołowe drużyny w lidze, które zajmują drugie i trzecie miejsce w tabeli. Owszem Perugia ma atut gry na własnej hali. Przystąpi ta drużyna do tego pojedynku po przegranym meczu z Trenitno. Lube z drugiej strony wygrało wszystkie ostatnie pięć swoich potyczek ligowych.

Ciężko jest uwierzyć w fakt, że może być to spotkanie jednostronne. Możliwości tych drużyn są bardzo duże, a do tego mają w swoim składach zawodników klasy światowej. Z pewnością każda partia będzie zacięta, gdyż oba zespoły wiedzą o co grają. Ewentualna wygrana Perugii za trzy punkty sprawi, że Lube stanie przed bardzo trudnym zadaniem, aby wywalczyć drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
ONICO – Asseco 1 1.40 LvBet
Perugia – Lube Civitanova Over 185.5 1.82 LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z hokeja na 11 stycznia – piątek
Następny artykułTypy z koszykówki na niedzielę 13 stycznia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.