Cornet – Williams

Jest to na pewno jest z ciekawszych spotkań u kobiet podczas czwartkowych pojedynków w Australian Open. Warto jest tutaj zwrócić uwagę na pojedynki bezpośrednie. W których, aż sześciokrotnie wygrywała Venus, a tylko raz Cornet. Też nie da się ukryć, że Wiliams jest lepszą zawodniczką na hardzie i głównie na tej nawierzchni odnosi swoje największe sukcesy. W pierwszej rundzie miała nieco problemów w dwóch partiach z Buzarnescu, lecz już w trzecim secie bez najmniejszych problemów ograła rywalkę. Venus widać, ze ma przestoje w grze, ale jak zaczyna grać na swoim poziomie to rywalki nie maja zbyt dużo do powiedzenia na korcie.

Cornet grała pod koniec roku w Hopman Cip, gdzie przegrała wszystkie swoje trzy sety. Następnie w Hobart zanotowała półfinał. Ale trzeba podkreślić, że nie miała mocnych rywalek. Ponieważ wygrane nad Bai, Parmentier czy Minnen na nikim chyba wrażenia nie robią. Alize miała nieco szczęścia podczas losowania. Bowiem przyszło jej mierzyć się z Arruabarrena-Vecino, gdzie wygrała bez najmniejszych problemów. Ale sama dobrze wie jak ciężka czeka przeprawa ją w tym boju. Wiliams to zawodniczka, która lubi grać siłową, a jak wcześniejsze mecze bezpośrednie pokazywała Cornet kompletnie nie umie sobie z nimi poradzić.

Możesz obejrzeć wszystkie mecze Australian Open 2019 na żywo na stronie Meczyki.net.pl, oczywiście legalnie.

Siegemund – Hsieh

Faworytką tego meczu jest Hsieg i można powiedzieć, że ten mecz powinna zakończyć nawet w dwóch setach. Siegemund jest to przede wszystkim znacznie słabsza zawodniczka pod każdym względem. Ponadto na hardzie prezentuje się bardzo słabo. W tym sezonie próbowała swoich sił w ilu turniejach i można powiedzieć, że w żadnym nic wielkiemu nie zwojowała. Jak chociażby w Aucklad, gdzie nie przeszła kwalifikacji. W Hobart przegra mecz pierwszej rundy. Sprawiła owszem sporą niespodziankę w pierwszej rundzie pokonując Azarenkę, gdzie umiała wykorzystać swoje szanse. Lecz wątpliwa sprawa, żeby drugi raz jej się udało pokonać lepszą zawodniczkę.

Hsieh co tutaj dużo mówić jest to znacznie lepsza zawodniczka pod każdym względem od swojej rywalki. Forma na początku tego sezonu jest bardzo dobra. Potwierdziła to chociażby w Aucklad, dochodząc do półfinału. W pierwszej rundzie bez najmniejszych problemów wygrała pojedynek z Vogele, gdzie oddała rywalce zaledwie trzy gemy! Można być pewnym, że Siegemund ciężko będzie utrzymać własne podanie. Return Hsieh wygląda solidnie, a do tego na betonie prezentuje wysoką dyspozycję i czuje się niezwykle dobrze. Więc jedynie musi tutaj zagrać na swoim poziomie, a wówczas bez najmniejszych problemów wygra w dwóch setach.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Cornet – Williams 2 1.60 Fortuna
Siegemund – Hsieh 2 1.34 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy dnia na 16 stycznia (środa)
Następny artykułTypy z Euroligi na piątek 18 stycznia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.