Kwiatkowski – Estrella

Można powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta, jest im Kwiatkowski. Estrella owszem jest do doświadczony zawodnik, ale co tutaj dużo mówić najlepsze lata ma za sobą. Na pewno trudno myśleć o dobrych wynikach nawet na poziomie chellengerów w wieku 39 lat! W tym roku jeszcze nie rozegrał żadnego oficjalnego spotkania. W 2018 roku również nie grał zbyt dużo. W 2018 grał mało, a jak nawet wystepował na poziomie chellengerów odpadał w pierwszych rundach.

Kwiatkowski do tego spotkania przystąpi na pewno na fali. Ponieważ w dwóch wcześniejszych turniejach w jakich przyszło mu występować, tj. Da Nang oraz Noumea doszedł odpowiednio do półfinału oraz ćwierćfinału. Może nie miał wymagających rywali, ale grał na równym poziomie. Nie popełniał błędów, a przede wszystkim ma dobry swój serwis. Co na hardzie ma istotne znacznie. Do tego znajdują się ciągle w rytmie meczowym, co daje mu sporą przewagę nad rywalem. Dobre wyniki dodatkowo pewnie dały mu większą pewność siebie. Więc można powiedzieć, że nie powinien mieć tutaj większych problemów z wygraną.

Marino – Zarazua

Spotkanie w ramach pierwszej rundy turnieju Pań w Newport Beach. Nie da się ukryć, ze faworytką tego pojedynku jest Marino i nie powinna mieć zbyt dużych problemów z wygraną. Owszem obie zawodniczki praktycznie jeszcze nie grały w tym sezonie. Marino rozegrała zaledwie jeden mecz podczas eliminacji do Australian Open, gdzie odpadła już w pierwszym boju. Teraz na pewno liczy na poprawę wyniku. Tym bardziej, że rywalka spokojnie jest w jej zasięgu. A do tego ten mecz rozgrywany jest na hardzie, gdzie Zarazua praktycznie nie gra. A jak występuje na betonie to ponosi porażki.

Zarazua preferuje przede wszystkim gra na mączce, gdzie to gra jej się dobrze. W Newport Beach nawierzchnia jest dosyć szybka, więc z pewnością ta zawodniczka będzie miała poważne problemy podczas wymian. W dodatku Marino lepiej gra siłowo, co stawia ją w lepszej sytuacji przed tym pojedynkiem. Kolejnym atutem Rebecci jest doświadczenie i ogranie. Marino znacznie dłużej gra w tenisa od rywalki, która dopiero zaczyna swoją sportową karierę.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Kwiatkowski – Estrella 1 1.30 Fortuna
Marino – Zarazua 1 1.50 Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia Juventus vs Chievo – poniedziałek (21 stycznia)
Następny artykułTypy z piłki nożnej na 23 stycznia (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.