W niedzielę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Dynamo Kijów podejmą zawodników Desny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Ukraina Premier League: Dynamo Kijów – Desna

Ukraina Premier League: Dynamo Kijów – Desna

Dynamo Kijów to najbardziej utytułowany ukraiński klub, który w ostatnich latach ma godnego konkurenta w postaci Szachtara Donieck. Zresztą rywal wydaje się mocniejszy, ale Dynamo to wciąż bardzo silny klub.

Obecnie zgodnie z oczekiwaniami lokują się na drugiej pozycji w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach, aż czterdzieści pięć punktów na swoim koncie. W poprzedniej kolejce pokonali oni na wyjeździe piłkarzy Oleksandriya’y 3:1. Dynamo nie może czuć się bezpiecznie, ponieważ tuż za ich plecami czai się Zorya, która traci do nich tylko dwa punkty.

Desna Czernihów to klub, który nigdy nie był potęgą, a w dodatku długo walczyli z bardzo poważnymi problemami finansowymi. W związku z tym w 2010 roku klub został zdyskwalifikowany przez PFL i dopiero po reorganizacji został ponownie dopuszczony do rozgrywek. Od tego czasu klub staje na nogi, ale dzieje się to powolutku.

Wydaje się, że stać ich na miejsce w górnej części tabeli. Aktualnie po dwudziestu dwóch rozegranych meczach mają na swoim koncie czterdzieści dwa punkty i zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu pokonali przed własną publicznością zawodników Zory 1:0.

Dynamo Kijów to zespół, który patrzy, zawsze, w górę, ponieważ ich interesuje rywalizacja o mistrzowski tytuł, a resztę rywali, poza Szachtara mają po prostu obowiązek pokonywać. Desna to na ten moment stabilny klub, ale bez potencjału, aby na ten moment być lepszym od doświadczonych rywali. Gospodarzom nie będzie w tym meczu łatwo, ale uważam mimo to, że odniosą zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Kijów – Desna 11,51Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułChile Primera Division: Cobresal – U. Catolica (Typ i Analiza)
Następny artykułPrimera Nacional: Gimnasia Mendoza – Sarmiento Junin (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.