Wkraczamy w decydującą fazę US OPEN. W związku z rozgrywany ostatnim w tym sezonie turniejem Wielkoszlemowym bukmacher LvBet zwiększa wygrane swoim graczom o 14%.

US OPEN: większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

US OPEN: większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej gracz dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do końca trwania turnieju US OPEN, czyli do 8 września.

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, na którym znajdą się tylko zdarzenia z US OPEN.

Bukmacher w ramach tej akcji dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Typy mogą pochodzić z turnieju ATP jak i WTA, zarówno z singli jak i debli.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu jak i ilość kuponów w tej akcji jest dowolna.

Jednak należy pamiętać, że bukmacher LvBet wyklucza z tej akcji wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe i systemowo oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Zagrany przez gracza kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został on rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

LvBet bonus bez wpłaty własnej

Bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN za rejestrację konta. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego, a w zamian bukmacher przyzna freebet bez depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Osasuna – Barcelona (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z tenisa – 4 września (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.