W sobotę w ramach rozgrywek Vysshaya Liga piłkarze Faizkand podejmą zawodników Istaravshan. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga: Faizkand – Istaravshan

Vysshaya Liga: Faizkand – Istaravshan

Faizkand to zespół, którego kibice mogą być zadowoleni z tego, jak ich drużyna spisuje się na początku tego sezonu. Obecnie po trzech ligowych kolejach mają na swoim koncie pięć punktów (jedno zwycięstwo i dwa remisy) i lokują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce zanotowali małą wpadkę i zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z piłkarzami dziewiątego w tabeli Dunhanbe 83. Na plus trzeba im jednak oddać, że w tym sezonie jeszcze nikt ich nie pokonał.

Istaravshan to zespół, który spisuje się zgoła inaczej, a o takich wynikach jak gospodarzy mogą tylko pomarzyć. Aktualnie zajmują ostatnie, dziesiąte miejsce w ligowej tabeli nie mają na swoim koncie ani jednego punktu.

W ostatnim meczu przegrali z zawodnikami Regar-TadAZ 1:4. Z tak fatalną grą ciężko oczekiwać, aby w najbliższym czasie zaczęli mecz za meczem zdobywać ligowe punkty.

Istaravshan to beniaminek, który wejście do najwyższej klasy rozgrywkowej ma fatalny i jest to dla nich jak zderzenie z górą lodową. Uważam, że gospodarze nie będą mieli większych problemów z pokonaniem ich.

MeczTypKursBukmacher
Faizkand – Istaravshan 1(DNB)1,39Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: FK Gorodeja 2 – BATE 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Słuck – Biełszyna (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.