W wtorek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Brest 2 podejmą zawodników BATE 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Brest 2 – BATE 2

Vysshaya Liga Reserve: Brest 2 – BATE 2

Zespół rezerwowy Brest jest bardzo słaby. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają oni na koncie zaledwie mizerne cztery punkty, które wyglądają dosyć żałośnie.

Na szczęście dla nich w lidze są jeszcze słabsze zespoły, dzięki czemu Brest lokuje się na czternastym miejscu w ligowej tabeli (na szesnaście zespołów). W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Eniergietika-BDU 1:2 i w sześciu ostatnich meczach zanotowali pięć porażek i jeden remis.

Rezerwy BATE nie są absolutnie tak silne jak pierwsza drużyna. Aktualnie lokują się oni na trzynastym miejscu w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zagrali jednak bardzo dobrze i pokonali u siebie zawodników dwunastego w tabeli FC Słuck2 3:0 i być może to przełamanie pozwoli im osiągać w przyszłości lepsze rezultaty.

W poprzednim sezonie piłkarze Brestu przegrali u siebie z zawodnikami BATE 1:2. W nadchodzącym meczu trudno wskazać faworyta, ale możliwe, że kilka goli w tym meczu padnie. Oba zespoły są bardzo słabe w defensywie i trzyy gole spokojnie powinny paść.

MeczTypKursBukmacher
Brest 2 – BATE 2+2,51,52LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: RB Lipsk – Freiburg (Typ i Analiza)
Następny artykułYokary Liga: Ahal – Altyn Asyr (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.