W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Eniergietyk-BDU 2 podejmą zawodników Brest . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Eniergietyk-BDU 2 – Brest 2

Vysshaya Liga Reserve: Eniergietyk-BDU 2 – Brest 2

Rezerwowy zespół Eniergietyk-BDU to słaby zespół, który może aspirować co najwyżej do roli ligowego średniaka. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko osiem punktów, co jest słabym wynikiem i lokują się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce pokonali oni na wyjeździe piłkarzy FK Słuck 3:0 i był to dla nich ważny wynik, ponieważ przerwali nim dwie kolejne porażki.

Rezerwy Brest to jeszcze słabsza drużyna, która nie ma raczej czego szukać, nawet w środku ligowej stawki. Aktualnie zajmują trzynaste miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu ligowych meczach zaledwie cztery punkty na swoim koncie, co jest bardzo słabym rezultatem.

W ostatnim meczu przegrali u siebie z zawodnikami pierwszego w tabeli Dinama Mińsk i od pięciu ligowych kolejek nie potrafią odnieść zwycięstwa.

W poprzednim sezonie piłkarze Eniergietyk-BDU przegrali u siebie z zawodnikami Brestu 1:2. W tym sezonie to gospodarze spisują się lepiej i uważam, że trzeba ich uznać za faworytów tego meczu, którzy zdobędą w tym meczu punkty.

MeczTypKursBukmacher
Eniergietyk-BDU 2 – Brest 21x1,22STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLegalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom.
Następny artykułBundesliga: RB Lipsk – Freiburg (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.