W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze FK Gorodeja 2 podejmą zawodników BATE 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: FK Gorodeja 2 – BATE 2

Vysshaya Liga Reserve: FK Gorodeja 2 – BATE 2

FK Gorodeja to zespół, który w tym sezonie fatalnie. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie tylko jeden punkt i lokuj a się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli, gdzie mogą pozostać, jeśli nie poprawią znacznie swojej gry.

W poprzedniej kolejce przegrali w meczu wyjazdowym z piłkarzami dwunastego w tabeli Eniergietyk-BDU 1:3. Rywal zanotował tym samy pierwsze zwycięstwo w sezonie, ale są oni doskonałym rywalem na to, aby się przełamywać.

Rezerwy BATE grają równie mizernie. Aktualnie zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając podobnie jak najbliższym rywal tylko jeden punktów na swoim koncie, zdobyty w pięciu rozegranych meczach.

W ostatnim meczu przegrali u siebie z piłkarzami ósmego w tabeli Żodzino 0:2 i po raz kolejny pokazali, że ich rezerwy skład absolutnie nie nawiązuj do pierwszego zespołu, który jest bardzo mocny.

W poprzednim sezonie piłkarze FK Gorodeja przegrali u siebie z rezerwami BATE 2:4. W nadchodzącym meczu trudno wskazać, kto jest faworytem, ale oba zespoły mają tak dziurawe obrony, że może tutaj paść wiele goli, tym bardziej że obie drużyny będą chciały odbić się od dna tabeli w meczu ze słabym rywalem.

MeczTypKursBukmacher
FK Gorodeja 2 – BATE 2 +2,51,45Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Haradzieja – BATE (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga: Faizkand – Istaravshan (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.