W piątek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Nemanu 2 podejmą zawodników Ruch Brześć 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Ruch Brześć 2

Vysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Ruch Brześć 2

Rezerwowy zespół Nemanu zaczął nowy sezon bardzo udanie, a ich kibice, jak i oni sami mają powody do zadowolenia.

Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż szesnaście punktów, co jest świetnym rezultatem i lokują się oni na trzecim miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce po raz kolejny pokazali się z dobrej strony i pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy BATE 2:1.

Rezerwy Ruchu Brześć również zaczęli aktualny sezon udanie. Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach piętnaście punktów na swoim koncie, co również jest wynikiem, który trzeba uznać za bardzo dobry.

W ostatnim meczu pokonali na swoim terenie zawodników ostatniego FK Gorodeja 2:0. Wcześniej przegrali mecz ligowy, ale szybko wrócili na zwycięską ścieżkę.

Obie ekipy grają w tym sezonie bardzo dobrze. Minimalnie lepiej spisują się gospodarze i w związku z tym, że następny mecz będą grali u siebie, powinniśmy ich upatrywać w roli faworytów. Nie będzie to łatwy pojedynek, ale jeśli ktoś ma ten mecz wygrać, to będą to piłkarze Nemanu.

MeczTypKursBukmacher
Neman 2 – Ruch Brześć 21(DNB)1,35Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Szachcior Soligorsk 2 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.