W czwartek w ramach rozgrywek Vysshaya Liga Reserve piłkarze Szachcior Soligorsk 2 podejmą zawodników Biełszyna 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Vysshaya Liga Reserve: Szachcior Soligorsk 2 – Biełszyna 2

Vysshaya Liga Reserve: Szachcior Soligorsk 2 – Biełszyna 2

Rezerwowy zespół Szachciora Soligorsk gra jak na razie dobrze, szczególnie jak swoje warunki kadrowe. Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie piętnaście punktów i lokują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce wygrali u siebie z piłkarzami piętnastego w tabeli Sławiji Mozyrz, aż 4:1. Wcześniej zanotowali jednak dwie porażki, a ich forma jest niewiadomą.

Rezerwy Biełszyny grają w tym sezonie bardzo słabo i ciężko szukać w ich grze pozytywów. Aktualnie zajmują dwunaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach, dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami Witebsku 3:3. Nie był to zły rezultat, ale od czterech meczów nie potrafią odnieść zwycięstwa i na pewno taka statystyka może mocno niepokoić.

W poprzednim sezonie piłkarze Szachciora Soligorsk 2 wygrali z rezerwowym zespołem Biełszyny, aż 6:1. W nadchodzącym meczu też są faworytami. Nie grają rewelacyjnie, ale za to solidnie, a rywal jest słaby i gospodarze, grając u siebie, powinni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Szachcior Soligorsk 2 – Biełszyna 211,35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja liha: Ruch Brześć – BATE (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Hertha – Union Berlin (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.