Forbet zachęca swoich użytkowników do obstawiania kuponów. Bowiem wystarczy, że dokonamy zakładu w godzina 06:00 – 12:00, a do tego nasz kupon okaże się wygrany, to nasza wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Należy jednak pamiętać, że promocja obowiązuje tylko w styczniu i trwa do końca miesiąca. Podstawowym warunkiem tej promocji jest zawarcie kuponu w godzinach 06:00 – 12:00.

Minimalna ilość zdarzeń na kuponie to cztery, gdzie jedno musi pochodzić z oferty specjalnej. A mianowicie zdarzenie o kursie 1,14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”, z kursem 1,14.

Koniecznym warunkiem jest również obstawienie kuponu za gotówkę. Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej promocji.

Bukmacher podczas tej promocji zezwala wybieranie zakładów z oferty przedmeczowej oraz spotkań na żywo. Lecz kupony, na których znajdują się zdarzenia ze sportów wirtualnych są wykluczone z promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia 5 stycznia: Frolunda – Timra
Następny artykułGetafe – Barcelona – Typ dnia 6 stycznia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.