Interesujesz się piłką nożna, a w szczególnością francuską? To nie możesz przejść obojętnie obok dzisiejszej promocji jaką proponuje bukmacher LvBet, zwiększa wygraną o 7% ze specjalnej puli o ile okaże się, że Twój kupon został rozliczony poprawnie.

Pamiętaj promocja obowiązuje jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 19 grudnia. A na pewno warto jest skorzystać tej promocji, ponieważ bukmacher zwiększą Twoją wygraną o 7%. Pamiętaj, że promocja dotyczy jedynie dzisiejszych spotkań z pucharu ligi francuskiej.

Ponadto, aby promocja była aktywna musisz dokonać zakładu jej z aplikacji mobilnej bukmachera. Pobrać ja można bez żadnych problemów ze strony bukmachera. Kupony zawarte z strony internetowej bądź też mobilnej nie biorą udziału w promocji.

Jest to jedyny warunek, aby skorzystać z promocji od LvBet. Ponieważ nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału. A kupon zawarty na spotkania pucharu ligi francuskiej z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na środę 19 grudnia
Następny artykułTypy na czwartek 20 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.