Bukmacher Frobet zwiększa wygrane dla swoich graczy w dniu 31 maja o 12 %. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu w tym dniu w godzinach 06:00 – 12:00, aby cieszyć się z ewentualnej wygranej.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet.

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Promocja aktywna jest jedynie w dniu 31 maja w godzinach 06:00 – 12:00.

Na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Chcąc liczyć na większą wygraną jedynie w tych godzinach trzeba dokonać zawarcia kuponu. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, tym bardziej, że oferta bukmachera jest bardzo bogata. Poza tym rusza w piątek ruszają pierwsze spotkania Ligi Narodów mężczyzn, gdzie to Polacy zagrają z Australią.

Na kuponie mogą znaleźć się jedyni zdarzenia z oferty przedmeczowej bukmachera, z niewykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale z promocji są wykreślone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Poza tym gracz, który zagra systemem , także nie bierze udziału w tej akcji.

Zawarty kupon przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany , to jego wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata U20. Pewniak dnia: Norwegia – Honduras – 30 maja (środa)
Następny artykułPewniak dnia z Mistrzostw Świata U20: Portugalia vs RPA – 31 maja (piątek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.