Masz zamiar dokonać zwarcia kuponu w piątek 12 kwietnia u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji jaką przygotował operator, w której zwiększa wygrane swoim gaczom o 12%.

W Forbet większe wygrane

W promocji może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednego depozytu. A swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, a jedynie spełnić trzeba warunki promocji.

Promocja trwa jedynie w piątek 12 kwietnia w godzinach 06:00 -12 :00. I chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba w tych godzinach dokonać zawarcia kuponu.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Na kuponie promocyjnym muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie miał nie mniej niż 1.30. Bukmacher w tej promocji dopuszcza jedynie kupony z oferty przedmeczowej.

Stawka kuponu jest dowolna, ale bukmacher wyklucza wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe. W tej promocji nie biorą udziału również kupony systemowe.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji, a do tego Twój kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher Forbet automatycznie zwiększy jego wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z Fortuna 1 liga: GKS Jastrzębie – Stal Mielec- 12 kwietnia (piątek)
Następny artykułTyp dnia z Premier League: Manchester United – West Ham – 13 kwietnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.