Bukmacher Fortuna do 31 grudnia oferuje swoim graczom promocję, w której to zwiększa wygrane. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI z oferty przedmeczowej, aby liczyć na większe wygrane. Maksymalny bonus to 50%.

O 50% większe wygrane wygrane u legalnego bukmachera Fortuna

O 50% większe wygrane wygrane u legalnego bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy wiedzieć, że promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia 2019 roku.

Użytkownik nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak należy wiedzieć, żeby dodać do kuponu bonus kursowy. To sprawi, że kupon automatycznie zostanie zapisany w tej akcji.

Każdy gracz może w ramach tej promocji zagrać dowolną ilość kuponów.

Bukmacher Fortuna w ramach tej akcji dopuszcza jedynie kupony AKO lub MAXIKOMBI, na których muszą znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Należy jednak wiedzieć, że wysokość bonusu uzależniona jest to ilości zdarzeń na zakładzie.

betclic darmowy kod promocyjny

Użytkownik sam wybiera jakie typy będą znajdować się na kuponie. Jednak należy wiedzieć, że bukmacher Fortuna dopuszcza wyłączenie zdarzenia z oferty przedmeczowej.

Maksymalnie wygrana może być większa o 50%. Tabela z podziałem na bonusy przedstawia się następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Legalny bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną dla gracza pod warunkiem, że zagrany kupon:

  • spełnia powyższe warunki
  • został rozliczony jako wygrany

Darmowy kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Fortuna Freebet o wartości 20 PLN bez wpłaty własnej, zakład bez ryzyka do 115 PLN oraz bonus równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN wchodzi w skład najnowszego pakietu powitalnego u bukmachera Fortuna.

Chcąc skorzystać z tych bonusów gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Należy jednak wiedzieć, że później już nie będzie takiej możliwości, aby go wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEl. EURO 2020: Serbia – Ukraina (Typ i Analiza)
Następny artykułEl. EURO 2020: Irlandia – Dania (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.