Zakłady bukmacherskie Fortuna online w swojej ofercie posiada ciekawą promocję, w której to zwiększa wygrane graczom. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład AKO lub MAXIKOMBI, aby liczyć na extra bonus, który to może nawet wynieść 50%.

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Gracze do tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisać. Jednak należy mieć na uwadze, że typer musi dodać do zakładu bonus kursowy. Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO lub MAXIKOBI, na których muszą znajdować się co najmniej pięć zdarzeń. Kurs każdego zdarzenia nie musi wynieść minimum 1.15.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Na zakładzie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej. Jednak typy mogą być z każdej dyscypliny, jaką posiada bukmacher Fortuna.

Gracz również sam wybiera stawkę zakładu, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Wysokość bonusu uzależniona jest wyłącznie od ilości typów znajdujących się na kuponie:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów.

eFortuna zakłady bukmacherskie bonus:

Legalny bukmacher w Polsce eFortuna online oferuje każdemu graczowi na start pakiet powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej
  • premia 1000 złotych za pierwszy depozyt
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: Wolfsburg – RB Lipsk (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Leicester – Aston Villa (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.