Do końca marca bukmacher Forbet prowadzi promocję „Kto rano wstaje temu forBET daje!”. Wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 6:00-12:00, aby liczyć na większa wygraną od bukmachera.

Forbet zwiększa wygrane o 14%

Forbet zwiększa wygrane o 14%

W promocji mogą wziąć Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu. Akcja promocyjna „Kto rano wstaje temu forBET daje!” trwa do końca marca. Należy jednak pamiętać, że obowiązuje w godzinach 6:00-12:00.

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że dodamy do naszego kuponu specjalne zdarzenie o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”.

Freebet od bukmachera bez depozytu. kod promocji BETONLINE

Wraz ze zdarzeniem specjalnym na kuponie musi znajdować się minimum cztery zdarzenia, a kurs całkowity nie może byc mniejszy niż 1.50. Mamy wybór jakie zdarzenia będą znajdować się na naszym kuponie. Ponieważ bukmacher Forbet dopuszcza zarówno kupony na żywo jak i przedmeczowe. Lecz z promocji są wykluczone wszystkie kupony, które mają zdarzenia z oferty sportów wirtualnych.

Stawka kuponu nie jest dowolna. Jednak środki za jaki został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%. Rozliczanie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi każdego dnia do godziny 13:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów Manchester City – Schalke – 12 marca
Następny artykułSkoki Narciarskie: Lillehammer (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.