Typujesz u bukmachera Forbet? Jak tak to warto jest skorzystać z konkursu tego operatora, w którym do wygrania są cztery pakiety wyjazdowe na spotkanie eliminacyjne Mistrzostwo Europy 2002: Macedonia vs Polska.

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

Konkurs u bukmachera na eliminacje Mistrzostwo Europy

W tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonał przynajmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w konkursie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warunkiem koniecznym jest zawieranie kuponów w okresie trwania tej akcji do 14 maja.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Wygra ta osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, a system punktowania jest bardzo prosty, ponieważ wygląda następująco: im więcej zdarzeń tym więcej punktów. Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z obrębie piki nożnej. Można typować zarówno ligi zachodnie jak i bardziej egzotyczne, jak liga japońska czy chińska.

Dla zwycięzców bukmacher Forbet przewidział łącznie cztery pakiety wyjazdowe na pojedynek eliminacyjny do Mistrzostw Europy 2020: Macedonia vs Polska.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLotto Ekstraklasa: Korona Kielce – Arka Gdynia (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia z ATP Estoril: Mayer – Lajovic – 30 kwietnia (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.