Bukmacher Forbet w dalszym ciągu prowadzi promocję „Szalony tydzień”, w której to oferuje swoim graczom codziennie inne promocje. W dnu 7 maja wspomniany operator zwiększę wygrane swoim graczom którzy dokonają zawarcia kuponu w godzinach 15:00 – 21:00.

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Forbet zwiększa wygrane swoim graczom

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać Warunek podstawowy w tej promocji to zawarcie kuponu w dniu 7 maja w godzinach 15:00 – 21:00, czyli w okresie, kiedy ta promocja jest czynna.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher Forbet wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30 Bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej, ale z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Natomiast z akcji są wkluczone kupony zagrane systemowo oraz zawarte poprzez środki bonusowe.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to operator automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z ATP Masters w Madrycie: Pella – Medvedev – 7 maja (wtorek)
Następny artykułLiga Mistrzów: Liverpool – Barcelona (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.