W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Biełszyny podejmą zawodników FK Haradzieja. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Haradzieja

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Haradzieja

Biełszyna to według mnie najsłabszy kadrowo zespół w całej lidze białoruskiej. Dwa pierwsze mecze potwierdzają te słowa. Nie zdołali w nich zdobyć, choćby jednego punktu. W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowe spotkanie z piłkarzami Żadzino 1:0.

W następnym meczu nie zagrają z czołową ekipą Wyszejszaja Liha, a na swoim terenie powinni postarać się, aby zapunktować, ponieważ w tym sezonie nie często będzie im się to zdarzało.

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej. Uważam, że w tym sezonie nie znajda się w górnej części tabeli, ponieważ nie pozwala im na to potencjał piłkarski. Zresztą patrząc na ich dotychczasowe mecze, nie ma co do tego raczej wątpliwości.

Już w pierwszej kolejce nowego sezonu nie popisali się i przegrali z piłkarzami FK Wietebsk 0:1, tracąc gola w 20. minucie po golu samobójczym. W kolejnym meczu przegrali u siebie z zawodnikami Szachcior Soligorsk 0:2.

Ten mecz będzie pojedynkiem dwóch zespołów, które prezentują się jak dotąd bardzo słabo. Biełszyna u siebie potrafi grać nieźle, z kolei FK Haradzieja ma lepszych piłkarzy. Mecz powinien być wyrównany, ale wielkich emocji się w nim nie spodziewam, podobnie jak wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Biełszyna – FK Haradzieja -3,51,21Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułExtraleague: Yunost Minsk – Soligorsk (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Chinandega – Juventus Managua (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.