W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Biełszyna podejmą zawodników FK Smalawiczy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:30. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Smalawiczy

Wyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Smalawiczy

Biełszyna to według mnie najsłabszy kadrowo zespół w całej lidze białoruskiej. Cztery pierwsze mecze potwierdzają te słowa. Nie zdołali w nich odnieść, choćby jednego zwycięstwa i co oczywiste zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Mają jednak na swoim koncie jeden punkt, który zdobyli w ostatnim meczu ligowym. Zremisowali na wyjeździe z piłkarzami Nioman Grodno 1:1 i zobaczymy, że zdołają rozegrać kolejny dobry mecz.

Mają na o szanse, ponieważ FK Smalawiczy to drugi najsłabszy zespół w lidze. Aktualnie znajdują się jedną pozycję wyżej, mając po czterech rozegranych meczach, tylko dwa punkty na koncie, dzięki dwóm remisom.

Jeden z nich odnieśli w poprzedniej kolejce, remisując u siebie bezbramkowo z zawodnikami jedenastego w tabeli Szachciora Szoligorsk. W tym sezonie największy problem mają ze skutecznością. Po czterech kolejkach mają na koncie tylko jednego zdobytego gola.

W meczu dwóch najsłabszych zespołów nie ma co spodziewać się faj werków. Sądzę, że mecz będzie toczony w słabym tempie i mimo starań obu drużyn nie padnie tutaj wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Biełszyna – FK Smalawiczy-2,51,41LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera U20: Managua FC U20 – Jalapa U20 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk – Dynamo-Brześć (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.