W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Dynamo-Brześć podejmą zawodników Sławija Mozyrz Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Sławija Mozyrz

Wyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Sławija Mozyrz

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mają ambicje zająć miejsce na ligowym podium.

W dwóch pierwszych meczach udowodnili, że mają raco o tym myśleć. W poprzedniej kolejce pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy FK Słuck 1:0. Po dwóch meczach mają więc na koncie cztery punkty, więc wciąż trzymają się blisko najlepszych w tabeli.

Sławija Mozyrz to klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel. Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł.

Nic takiego nie ma jednak miejsca. Jest co najwyżej ligowy średniak. W ostatnim meczu ograli co prawda u siebie zawodników BATE 2:1, ale BATE przechodzi kryzys. W pierwszej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami FK Słuck 1:3 i ten wynik jest dla mnie bardziej miarodajny.

Gospodarze tego meczu jeszcze w tym sezonie nie przegrali i myślę, że po trzeciej kolejce ligowej tak zostanie. Sławija Mozyrz po zwycięstwie nad BATE może być zmotywowane, ale umiejętności leżą po stronie Dynamo-Brześć i po trudnym meczu powinni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo-Brześć – Sławija Mozyrz 11,37Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPrimus League: Rukinzo – Mustangi (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk – FK Smalawiczy (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.