W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Dynamo Mińsk podejmą zawodników Isłacz Mińsk. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – Isłacz Mińsk

Wyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – Isłacz Mińsk

Dynama Mińsk to znany i dosyć mocny klub jak na warunki Białorusi. O ile jest to bardzo solidna i stabilna drużyna, to nie odnosiła ona sukcesów, nawet na krajowym podwórku. Ma on na koncie tylko jedno mistrzostwo kraju, jeszcze za czasów ZSRR z 1982 roku.

Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie dziewięć punktów i lokują się na trzynastym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Rurzu Brześć 1:2 i była to ich druga porażka z rzędu.

Isłacz Mińsk to dla mnie przykład ligowego średniaka. Są oni stanowczo za silni dla zespołów z dolnych części tabeli, ale za słabi, aby mierzyć się z najlepszymi. Początek sezonu mają niezły.

Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po ośmiu rozegranych meczach piętnaście punktów na swoim koncie. W poprzedniej kolejce zanotowali zwycięstwo, pokonując u siebie zawodników ostatniej w tabeli Biełszyny 2:1.

W poprzednim sezonie piłkarze Dynamo Mińsk pokonali u siebie zawodników Isłcza Mińsk 1:0. Gospodarze mają lepszą kadrę, ale ich gra pozostawia sporo do życzenia. Ich rywale grają lepiej, ale to nie jest zespół, który demoluje kolejnych rywali. Zbliżający się mecz będzie więc raczej wyrównany i nie zobaczymy w nim wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Dynamo Mińsk – Isłacz Mińsk-3,51,27LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Żodzino – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
Następny artykułLegalny bukmacher Betclic zwiększa wygrane wszystkim swoim graczom.
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.