W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Haradzieja podejmą zawodników BATE. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Haradzieja – BATE

Wyszejszaja Liha: FK Haradzieja – BATE

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dziewięć punktów i lokują się na czwartym miejscu w ligowej tabeli.

Po dwóch porażka na początku sezonu, następnie odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu. W poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe piłkarzy Eniergietyk-BDU 1:0 i jak już wspominałem, było to ich trzecie zwycięstwo z rzędu.

BATE to piętnastokrotny mistrz Białorusi, który jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces dwukrotnie. W ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, co jest dla nich bardzo rozczarowującym wynikiem, a sezon można w ich przypadku uznać za nieudany. 

Aktualnie po bardzo słabym początku sezonu zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach siedem punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu zremisowali bezbramkowo u siebie z zawodnikami trzeciego w tabeli Żodzino.

BATE po słabym początku sezonu gra coraz lepiej. FK Haradzieja ma ostatnio dobry czas, ale uważam, że w tym sezonie nie znajda się w górnej części tabeli, ponieważ nie pozwala im na to potencjał piłkarski. To kwestia czasu kiedy zaczną gubić punkty, a jednym z takich spotkań może być to najbliższe.

MeczTypKursBukmacher
FK Haradzieja – BATE 2(DNB)1.22Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga: Kuktosh – Khujand (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: FK Gorodeja 2 – BATE 2 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.