W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Słuck podejmą zawodników Biełszyna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Słuck – Biełszyna

Wyszejszaja Liha: FK Słuck – Biełszyna

FK Słuck to klub, który został założony w 1998 roku, ale swoje najlepsze lata notuje, odkąd w 2004 roku głównym sponsorem klubu została Cukrownia w Słucku. Od tej pory klub ten stopniowo piął się w górę ligowej hierarchii. W sezonie 2013 uplasowali się na 1. miejscu i po raz pierwszy zdobył awans do najwyższej ligi.

Obecnie grają bardzo dobrze. Po pięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dziesięć punktów i lokują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce wygrali na wyjeździe Szachciorem Soligorsk 1:2.

Biełszyna to według mnie najsłabszy kadrowo zespół w całej lidze białoruskiej. Początek sezonu potwierdza te słowa. Aktualnie zajmują ostatnie, szesnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach mizerne dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami piętnastego w tabeli FK Smawalniaczy 1:1 i już chyb w lidze nie ma zespołu, z którym mogliby wygrać.

Gospodarze tego meczu grają aktualnie rewelacyjnie i mecz za meczem systematycznie punktują. Nie powinni mieć więc problemów ze zwycięstwem w meczu u siebie z najsłabszym zespołem, który jeszcze w tym sezonie nie wygrał.

MeczTypKursBukmacher
FK Słuck – Biełszyna 1(DNB)1,30Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga: Faizkand – Istaravshan (Typ i Analiza)
Następny artykułNorthern Cup: DIS – Zuhro (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.