W niedzielę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Słuck podejmą zawodników Sławija Mozyrz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Słuck – Sławija Mozyrz

Wyszejszaja Liha: FK Słuck – Sławija Mozyrz

FK Słuck to klub, który został założony w 1998 roku, ale swoje najlepsze lata notuje, odkąd w 2004 roku głównym sponsorem klubu została Cukrownia w Słucku. Od tej pory klub ten stopniowo piął się w górę ligowej hierarchii. W sezonie 2013 uplasowali się na 1. miejscu i po raz pierwszy zdobył awans do najwyższej ligi.

W najwyższej klasie rozgrywkowej tak łatwo już nie jest. W poprzednim sezonie ulokowali się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli. Uważam, że w rozpoczynającym się sezonie sukcesem będzie powtórzenie rezultatu sprzed roku, ponieważ są oni po prostu za słabi, aby osiągać sukcesy.

Sławija Mozyrz to także klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel. Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł.

Nic takiego nie ma jednak miejsca. Jak na warunki ligi białoruskiej, trzeba ich podciągać pod miano ligowego średniaka, a o sukcesach czy nawet czołowych lokatach mogą oni raczej zapomnieć.

Oba zespoły w rozpoczynającym się sezonie raczej nie mają co liczyć na sukcesy, a spokojne utrzymanie pewnie oba kluby zadowoli. W związku z tym w pierwszym meczu, w którym zagrają ze sobą, raczej żadna z ekip nie rzuci się na tę drugą i wielu goli się tutaj nie spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
FK Słuck – Sławija Mozyrz -4,51,25STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułHong Kong FA Cup: Eastern AA – Pegasus (Typ i Analiza)
Następny artykułDivision 1: Mieszkow Brześć – Gomel (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.