W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk 2 podejmą zawodników Sławija Mozyrz 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Sławija Mozyrz 2

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Sławija Mozyrz 2

Rezerwowy zespół FK Witebsk gra w tym sezonie nieźle, ale nie notują spektakularnych wyników. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedem punktów, co jest niezłym wynikiem, ale nie budzącym podziwu.

Zajmują aktualnie jedenaste miejsce w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowe starcie z piłkarzami Isloch Minsk 1:4, jednak wcześniej mieli dwa kolejne mecze bez porażki.

Rezerwy Sławija Mozyrz gra zdecydowanie słabiej. Aktualnie zajmują przedostatnie piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po sześciu rozegranych meczach tylko trzy punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z piłkarzami FC Mińsk 0:1.

Nie jest to tragiczny wynik, jeśli weźmiemy pod uwagę, że rywale zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Jednak była ta ich czwarta kolejka porażka, co już budzi spory niepokój.

W poprzednim sezonie piłkarze FK Wietebsk pokonali u siebie zawodników Sławija Mozyrz 4:3. Był to bardzo emocjonujący mecz, ale w tym sezonie to gospodarze spisują się znacznie lepiej i uważam, że mają szansę odnieść w tym meczu zwycięstwo, a już na pewno trzeb patrzeć na nich jak na faworytów.

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk 2 – Sławija Mozyrz 21x1,28Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja liha: Ruch Brześć – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
Następny artykułYouth League: Altyn Asyr U21 – FC Asgabat U21 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.