W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk 2 podejmą zawodników Szachcior Soligorsk 2. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Szachcior Soligorsk 2

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Szachcior Soligorsk 2

Rezerwowy zespół FK Witebsk gra w tym sezonie nieźle, ale nie notują spektakularnych wyników. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiem punktów, co jest niezłym wynikiem, ale nie budzącym podziwu.

Zajmują oni dwunastą lokatę w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce zremisowali u siebie z piłkarzai Sławija Mozyrz 1:1 i był to ich drugi kolejny mecz bez porażki.

Rezerwy Szachcior Soligorsk gra w obecnym sezonie znacznie lepiej. Aktualnie zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach dwanaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu przegrali na wyjeździe z zawodnikami czwartego w tabeli Islochu 0:1. Było to jednak dopiero pierwsza porażka w ich wykonaniu. Wcześniej mieli więc passę sześciu kolejnych meczów bez porażki.

W poprzednim sezonie piłkarze rezerw FK Wietebsk przegrali u siebie z zawodnikami Szachcior Soligorsk. Teraz także to w gościach upatruję faworytów. Grają zdecydowanie lepiej, a trudne mecze remisują i bardzo ciężko jest z nimi wygrać.

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk 2 – Szachcior Soligorsk 2x21,20Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Ruch Brześć 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: HB Torshavn – Streymur (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.