W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk podejmą zawodników Dynamo-Brześć . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – Dynamo-Brześć

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – Dynamo-Brześć

FK Witebsk nie należy do ścisłej czołówki ligowej, ale ich kadra wydaje się dosyć solidna. Jest to ligowy średniak, któremu bliżej do dolnych części tabeli. Grają jednak jak dotąd nie najgorzej.

Obecnie po czterech ligowych kolejkach mają na swoim koncie siedem punktów (dwa zwycięstwa, jeden remis i jednak porażka) i lokują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce osiągnęli dobry wynik, remisując na wyjeździe z piłkarzami czwartego w tabeli FK Słuck 1:1.

Dynamo-Brześć to być może nieścisła czołówka ligi, ale na pewno jeden z lepszych zespołów w niej występujących. W obecnych rozgrywkach na pewno mają ambicje zająć miejsce na ligowym podium. Początek sezonu jet w ich wykonaniu całkiem dobry.

Aktualnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli, mając po czterech rozegranych meczach siedem punktów (dwa zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka). W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Isłacz Mińsk 3:1.

Lepszą kadrę mają goście, którzy jednak dopiero się rozkręcają po kilku wpadkach z początku sezonu. Gospodarze mają taki sam dorobek punktowy, a grają u siebie, na pewno licz na punkty. Mecz pomiędzy tymi powinien więc być dosyć wyrównany i kilka goli raczej w nim padnie.

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk – Dynamo-Brześć +1,51,46LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Smalawiczy (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Managua FC – Ferretti (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.