W niedzielę ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze FK Witebsk podejmą zawodników FK Smalawiczy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – FK Smalawiczy

Wyszejszaja Liha: FK Witebsk – FK Smalawiczy

FK Witebsk nie należy do ścisłej czołówki ligowej, ale ich kadra wydaje się dosyć solidna. Jest to ligowy średniak, któremu bliżej do dolnych części tabeli.

Obecny sezon zaczęli od zwycięstwa, ale w poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Nioman Grodno 0:2. W związku z tym z trzema punktami na swoim koncie lokuj się na jedenastym miejscu w ligowej tabeli.

FK Smalawiczy to jeden z faworytów do spadku. Liga białoruska jest dosyć wyrównana i ciężko coś wyrokować już na początku sezonu, ale ich kadra nie powala na kolana i nikogo nie zdziwi, jeśli w tym sezonie się nie utrzymają.

Aktualnie zajmują przedostatnie piętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwóch rozegranych meczach tylko punkt na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali wyjazdowy pojedynek z zawodnikami Isłacza Mińsk 0:1.

Gospodarze tego meczu nie są ligową potęgą, ale raczej nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Goście to słabszy kadrowo, który już na początku rozgrywek usadowił się w dolnych rejonach tabeli i raczej ciężko będzie im się z niego podnieść. Dlatego też w tym meczu gram w stronę gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
FK Witebsk – FK Smalawiczy 1x1,48Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga: Dushanbe 83 – Istiqlol Dushanbe (typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.