W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Nioman Grodno podejmą zawodników Ruch Brześć. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Ruch Brześć

Wyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Ruch Brześć

Jeśli weźmiemy pod uwagę jedynie potencjał kadrowy, to Nioman Grodno będzie ligowym średniakiem. Początek sezonu mają słaby. Obecnie po siedmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiem punktów i lokują się na drugiej od końca (czternastej) pozycji.

W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami BATE 1:3. Taki rezultat nie jest powodem do wstydu, ale ich pozycja jest kiepska i muszą wziąć się w garść.

Ruch Brześć to ligowy średniak, po którym raczej nie ma co spodziewać się stabilnej formy. Aktualnie zajmują siódme miejsce w ligowej tabeli, mając po siedmiu rozegranych meczach dziewięć punktów, a więc o jeden więcej niż ich najbliższy rywal.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami dziewiątego FK Haradzieja 1:1. Punkt z lepszym rywalem trzeb szanować, tym bardziej że Ruch Brześc jest niepokonany, od czterech kolejek, z czego mogą być bardzo zadowoleni.

Piłkarze Niomanu Grodno spodziewają się zapewne zaciętego pojedynku z zawodnikami Ruchu Brześć. Ob zespoły spisują się na początku rozgrywek na podobnym poziomie i myślę, że w bezpośrednim starciu padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmcher
Nioman Grodno – Ruch Brześć+1,51,60STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułYouth League: Altyn Asyr U21 – FC Asgabat U21 (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Neman 2 – Ruch Brześć 2 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.