W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Ruch Brześć podejmą zawodników BATE . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja liha: Ruch Brześć – BATE

Wyszejszaja liha: Ruch Brześć – BATE

Ruch Brześć ma bardzo silną kadrę. Jednak na ten moment jest to ligowy średniak, po którym raczej nie ma co spodziewać się stabilnej formy.

Obecnie po dziewięciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie trzynaście punktów na swoim koncie i lokują się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami trzeciego w tabeli Eniergierita-BDU 1:2 i była to ich druga porażka z rzędu.

BATE to piętnastokrotny mistrz Białorusi, który jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces dwukrotnie. W tym sezonie są głównymi faworytami do końcowego triumfu.

Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po dziewięciu rozegranych meczach, aż dziewiętnaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników czwartego w tabeli FK Słuck 3:0. Było to ich czwarte kolejce zwycięstwo i siódmy mecz bez porażki.

W poprzednim sezonie piłkarze Dynama Brześć zremisowali u siebie z zawodnikami BATE 1:1. Nadchodzący mecz też powinien być wyrównany. Faworytami są goście, którzy w ostatnich tygodniach spisują się rewelacyjnie, ale Ruch u siebie jest bardzo groźny i być może też coś strzeli.

MeczTypKursBukmmcher
Ruch Brześć – BATE+1,51,33Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułYokary Liga: Ahal – Altyn Asyr (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Szachcior Soligorsk 2 – Biełszyna 2 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.