W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Ruch Brześć podejmą zawodników FK Haradzieja . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja liha: Ruch Brześć – FK Haradzieja

Wyszejszaja liha: Ruch Brześć – FK Haradzieja

Ruch Brześć to ligowy średniak, po którym raczej nie ma co spodziewać się stabilnej formy. Obecnie po sześciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie osiem punktów i lokują się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli, a więc dosyć nisko.

W poprzedniej kolejce pokazali się z dobrej strony i zremisowali na wyjeździe piłkarzami trzeciego w tabeli Żodzino i w kolejnym meczu na pewno myślą o punkach.

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej. Aktualnie spisują się całkiem nieźle i zajmują szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po sześciu rozegranych meczach dziewięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu ponieśli porażkę, przegrywając u siebie z zawodnikami BATE, którzy wracają do bardzo dobrej dyspozycji, w takiej sytuacji przegrać z nimi to żaden wstyd.

Gospodarze mają tylko jeden punkt na swoim koncie mniej od rywali ale mam wrażenie, że ich gra jest zdecydowanie gorsz. Goście w ostatnim meczu przegrali, ale z BATE, a wcześniej zanotowali trzy kolejne zwycięstwa i myślę, że w tym meczu nie stoją na straconej pozycji.

MeczTypKursBukmacher
Ruch Brześć – FK Haradzieja 2(+2)1,26Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: Managua FC – Ferretti (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Sławija Mozyrz 2 (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.