W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Sławija Mozyrz podejmą zawodników BATE. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – BATE

Wyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – BATE

Sławija Mozyrz to także klub, który potrzebował biznesowego dealu, oby osiągnąć stabilizację finansową. Na początku 2006 odbyła się fuzja z klubem ZLiN Homel. Po tym ruchu spodziewano się sukcesów, jak choćby z 2000 roku, kiedy to sięgali po mistrzowski tytuł.

Nic takiego nie ma jednak miejsca. Jest co najwyżej ligowy średniak, o czym przekonali nas już w pierwszej kolejne obecnego sezonu. Przegrali bowiem wyjazdowy mecz z piłkarzami FK Słuck 1:3.

BATE to zespół z innego bieguna piłkarskiego. Jest to piętnastokrotny mistrz Białorusi, który jako pierwszy białoruski klub wystąpił w fazie grupowej Ligi Mistrzów, powtarzając ten sukces dwukrotnie. W ubiegłym sezonie zajęli drugie miejsce w ligowej tabeli, co jest dla nich bardzo rozczarowującym wynikiem, a sezon można w ich przypadku uznać za nieudany.

W rozpoczynającym się sezonie są mimo to faworytami do zdobycia mistrzowskiego tytułu, ale w pierwszym meczu zaliczyli potężny falstart. Przegrali wyjazdowy mecz z zawodnikami Eniergietyk-BDU 1:3.

Oba zespoły w pierwszym meczu zanotowały porażkę, ale BATE ma zdecydowanie większy potencjał kadrowy i uważam, że będą bardzo zmotywowani. Spodziewam się ich pewnego zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz – BATE 21,39LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBonus bez wpłaty własnej od STS. 29 złotych na start dla każdego.
Następny artykułLiga Primera: Real Madriz – Ocotal (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.