W sobotę w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Sławija Mozyrz podejmą zawodników Eniergietyk-BDU. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:45. Zapraszamy na analizę!

Sławija Mozyrz – Eniergietyk-BDU

Sławija Mozyrz – Eniergietyk-BDU

Gospodarze tego meczu nie są silnym zespołem. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów i lokują się na trzynastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami czternastego w tabeli Nioman Grodno. Rywale grali lepiej i wygrywali już 2:0, ale mecz zakończył się ostatecznie remisem 2:2. Był to jednak ich czwarty mecz z rzędu bez zwycięstwa.

Eniergietyk-BDU to solidna drużyna, która ma większy potencjał. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach piętnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami szóstego w tabeli FC Mińsk. Stracili gola już w pierwszej minucie i chociaż stworzyli sobie sporo sytuacji, to przegrali to starcie 1:2.

Wcześniej gracze Eniergietyk-BDU mieli jednak passę trzech kolejnych zwycięstw. Z kolei gospodarze już dawno nie zaznali smaku zwycięstwa i to zespół gości jest w tym meczu zdecydowanym faworytem.

MeczTypKursBukmacher
Sławija Mozyrz – Eniergietyk-BDU2(DNB)1,69Betfan
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier Division: Dundalk – Derry City (Typ i Analiza)
Następny artykułEURO: Belgia – Portugalia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.