W piątek w ramach rozgrywek Wyszejszaja Liha piłkarze Żodzino podejmą zawodników FK Haradzieja. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Wyszejszaja Liha: Żodzino – FK Haradzieja

Wyszejszaja Liha: Żodzino – FK Haradzieja

Żodzino to silna ekipa jak na warunki ligi białoruskiej. Jest to z pewnością zespół, który stać na to, aby znajdować się w górnej części ligowej tabeli. Obecnie po ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie piętnaście punktów i lokują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce zremisowali oni na wyjeździe z zawodnikami dziewiątego w tabeli Sławiji Mozyrz i był to ich piątym kolejny mecz, w którym nie dali się pokonać. Warto dać, że jest to jedyny zespół, który ma na koncie tylko jedną porażkę.

FK Haradzieja nie jest mocną ekipą, a co najwyżej ligowym średniakiem w lidze białoruskiej. Aktualnie zajmują jedenaste miejsce w ligowej tabeli (na szesnaście możliwych), mając po siedmiu rozegranych meczach jedenaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu zremisowali u siebie z zawodnikami dwunastego w tabeli FC Mińsk i był to ich trzeci mecz z rzędu, w którym nie potrafili odnieść zwycięstwa.

W poprzednim sezonie piłkarze Żodzino zremisowali u siebie z zawodnikami FK Haradzieja 1:1. W tym sezonie gospodarze grają znacznie lepiej, a w ostatnim czasie są też w lepszej dyspozycji i należy upatrywać w nich faworytów zbliżającego się pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Żodzino – FK Haradzieja1(DNB)1,28Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów