W niedzielę w ramach Youth League piłkarze Altyn Asyr U21 podejmą zawodników FC Asgabat U21. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:30. Zapraszamy na analizę!

Youth League: Altyn Asyr U21 – FC Asgabat U21

Youth League: Altyn Asyr U21 – FC Asgabat U21

Zespół młodzieżowy Altyn Asyr spisuje się jak na razie fantastycznie i widać na pierwszy rzut oka, że to najlepszy zespół w lidze. Obecnie po pięciu ligowych kolejkach mają oni na swoim koncie komplet zwycięstw i z piętnastoma punktami na swoim koncie pewnie przewodzą w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce pokonali oni u siebie zawodników czwartego w tabeli Ahal 4:0 udowadniają po raz kolejny, że kojni rywale nie stanowią dla nich żadnej przeszkody.

Drużyna młodzieżowa FC Asgabat to kompletnie odmienny zespół, który gra z tym sezonie o zupełnie inne cele. Aktualnie zajmują oni ostatnie, czyli ósme miejsce w ligowej tabeli, mając po pięciu rozegranych meczach zaledwie jeden mizerny punkcik na swoim koncie.

Ostatni mecz zlał na pewno w ich serca trochę optymizmu, ponieważ zremisowali u siebie z zawodnikami drugiego w tabeli Nebitci 1:1, czym po raz pierwszy w tym sezonie zapunktowali.

Oba zespoły grają zupełnie odmiennie. Gospodarze niszczą kolejny ligowych rywali, a goście są zdecydowanie najsłabszym zespołem. Gospodarze z całą pewnością będą atakować, a być może piłkarze FC Asgabat też coś w tym meczu strzelą. Myślę że będzie to ciekawy mecz, w którym padnie wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Altyn Asyr U21 – FC Asgabat U21+2,51,26Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Sławija Mozyrz 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Nioman Grodno – Ruch Brześć (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.