Bukmacher Betfan posiada w swoim pakiecie powitalnym bonus nawet do 3000 PLN na start oraz zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny, aby cieszyć się z darmowych środków. Zobacz jaki!

Zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Zakład bez ryzyka oraz bonus do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Warto jest wiedzieć, że granie u bukmachera Betfan jest zgodne z polskim prawem, ponieważ ten operator posiada licencję Ministerstwa Finansów na działalność w Polsce.

Oferta natomiast skierowana jest do tych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze konta u tego operatora.

Warunki akcji są niezwykle proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Należy to zrobić na stronie wspomnianego operatora. A proces nie zajmie zbyt wiele czasu, gdy trzeba podać tam swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisk.

Nie można jednak zapominać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To wszystko sprawi, ze bukmacher dokona odblokowaniu bonusu.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Następne pozostaje już dokonanie wpłaty. Po wpisaniu kod promocyjnego bukmacher Betfan przyznaje bonus do trzech pierwszych depozytów, rozwartości wpłaty. Za każdą wpłatę można otrzymać 1000 PLN.

To wszystko sprawia, że po dokonaniu trzech depozytów można otrzymać nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych!

Warto jest wiedzieć, ze bukmacher automatycznie przyzna środki po tym jak zaksięguje wpłatę. To wszystko sprawia, ze w żaden sposób nie trzeba odblokowywać bonusu.

Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Cashback na start bez depozytu u bukmachera Betfan

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon zagrany po rejestracji konta jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Jeżeli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki do 50 PLN. Natomiast przy wygranej, cała kwota trafi na konto gracza.

Jednak trzeba pamiętać, że kuponie objętym Cashbackiem muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia, a kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.20. Natomiast stawka kuponu musi wynieść minimum 20 PLN.

__________

BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSuperpuchar UEFA: Liverpool – Chelsea (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Arsenal – Burnley – 17 sierpnia (sobota)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.