Jedno z czwartkowych spotkań w lidze słowackiej hokeja na lodzie zostanie rozegrane pomiędzy Zvolen z Nove Zamky. Ciężko jest uwierzyć, żeby gospodarze mogliby ten mecz przegrać.

Zvolen zajmuje czwarte miejsce w lidze mając siedemdziesiąt dziewięć punktów. Przejezdni mają na swoim koncie sześćdziesiąt osiem oczek.

Gospodarze spokojnie walczą o drugie miejsce na koniec rundy zasadniczej, do której pozycji tracą zaledwie trzy punkty. Natomiast przejezdni walczą o utrzymanie pewnego miejsca w fazie playoff. Ale nie będzie to takie łatwe do osiągnięcia, ponieważ przewaga nad siódmym zespołem wynosi tylko jeden punkt.

Obecna dyspozycja również przemawia za gospodarzami, którzy to nie mieli większych problemów z zanotowaniem wygranych w ostatnich bojach, gdzie kolejno ogrywali DVTK, właśnie Nowe Zamky oraz Poprad.

Goście natomiast liczą na przełamanie, ale nie będzie to takie łatwe zadanie do zrealizowania, ponieważ w trzech ostatnich bojach ponosili pasmo porażek. Na pewno będą chcieli zrewanżować się za ostatnią przegraną ekipie Zvolen, ale nie będzie to takie łatwe. Ponieważ na wyjazdach do tej pory wygrali dziesięć potyczek i jedenaście razy ponosili porażkę.

Największym atutem gospodarzy jest ofensywa. Więcej bramek od Zvolen strzeliła jedynie drużyna Nitry. Gospodarze maja przecież kim straszyć, włącznie z Chovanem, który jest liderem klasyfikacji kanadyjskiej. Do tego dochodzą przecież jeszcze Spirko, Kytnar, Handlovsky czy Vandas.

Wszystkie atuty gospodarze mają po swojej stronie. Jeżeli nie zlekceważ rywali i zagrają na swoim poziomie powinni dosyć pewnie sięgnąć po wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Zvolen – Nove Zamky11.45
Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – Vsetin – Slavia Praga
Następny artykułTypy z koszykówki na 9 stycznia (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.